Řekli o nás zákazníci

 

PREMI CONSULT A PROBULL CONSULT

Společnost Premi consult a Probull consult spolu úzce spolupracuji. Premi consult je nástupnickou firmou společnosti Probull consult.

 

MORAVIA SPORT GROUP 

Se společností ProBull spolupracujeme již od roku 2003.  Využíváme služeb společnosti ProBull k organizaci pravidelného dvoudenního školení personálu naší maloobchodní sítě. Také pravidelně pořádáme čtyřdenní teambuildingy pro naše zaměstnance a obchodní partnery, které jsou zaměřeny na náročné fyzické aktivity ve vysokohorském prostředí po provázené vzdělávacím programem a testy z oboru nášeho předmětu podnikání.

Ing. Aneta Šmídlová, marketing manager

Služby: ŠKOLENÍ ZAMĚSTNANCŮ | TEAMBUILDING

 

MINISTERSVO FINANCÍ

Naše dvoudenní školení v Krkonoších, kde jsme si vzdělávací program obstarávali sami, jsme doplnili o sportovní a teambuildingový program pořádaný společností Probull. S programem jsme byli spokojeni a bylo to příjemné osvěžení pro účastníky školení po několikahodinových výukových blocích.

 

Ing. Monika Toušová, Centrální finanční a kontraktační jednotka Ministerstva financí

 

Služby: ŠKOLENÍ ZAMĚSTNANCŮ | TEAMBUILDING

 

CATEGORY

Spolupráce se společností ProBull nadmíru splnila veškerá naše očekávání a mohu ji jen doporučit. Rádi bychom tímto způsobem vyjádřili společnosti ProBull naši naprostou spokojenost. Od počáteční komunikace, přes řešení programu lektoři Probull vystupovali nejen jako profesionálové, kteří byli naprosto odhodláni se zapojit do všech „našich“ aktivit a nenechali nás v tom samotné, ale také jako velmi příjemní lidé, kteří mezi nás všechny skvěle zapadli.

Jana Vybíralová, ekonomka

 

Služby: PERSONÁLNÍ DIAGNOSTIKA TEAMBUILDING

 

WALMARK

ProBull pro nás připravuje pravidelné setkání zaměstnanců, které si členové našeho týmu velmi oblíbili. Ze služeb firmy jsme využili i psychologické hodnocení členů týmu, které se z odstupu času ukázalo velmi přesné.

Libor Musil, marketing manager

 

Služby: PERSONÁLNÍ DIAGNOSTIKATEAMBUILDING | RELAX PACKET

 

ČESKÁ SPOŘITELNA

Ze všech nabídek, které jsme obdrželi, jsme si vybrali nabídku od fa ProBull a vedly nás k tomu tři hlavní důvody – nejoriginálnější program, cenově zajímavá nabídka a působnost firmy v ČR i SR. Dnes mohu jednoznačně říci, že to byla výborná volba! Co říci závěrem. Spolupráce s fa ProBull na realizaci našeho teambuildingu splnila veškerá naše očekávání a mohu ji jen doporučit. Pokud budeme v budoucnu realizovat podobné akce, určitě se obrátíme opět na fa ProBull z Ostravy.

Petr Papala, Ředitelství oblastní pobočky

 

Služby: TEAMBUILDING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Banner
Banner
Nabízíme Vám poradenství vedoucí ke zdárnému a efektivnímu čerpaní a využívání dotací z evropských fondů.