Darujte vzdělání, darujte jazykový kurz!

Jazykové kurzy

Jazykové kurzy jazyka anglického, německého a ruského pro seniory patří do naší nabídky specificky zaměřených kurzů. Tyto kurzy jsou přizpůsobeny tempem a využitými materiály tak, aby studium cizích jazyků bylo pohodlné, zábavné, ale zároveň efektivní také pro ty, kteří mají neustále chuť a potřebu se vzdělávat a setkávat se svými stejně starými vrstevníky. Jedná se o kurzy, kde jsou zastoupeny všechny složky výuky - studium gramatických jevů, čtení a výslovnost, tvorba a doplňování slovní zásoby potřebné pro zvládnutí dané úrovně a konverzace. Kurzy jsou určeny posluchačům, kteří chtějí aktivně trávit svůj čas a začít se učit cizí jazyk, či si oprášit své již získané vědomosti.

    Výuka probíhá hravou a zábavnou formou. Učební látka je rozdělena do kratších úseků. Kurzy pořádáme v malých skupinách, což našim lektorům umožňuje individuální přístup ke každému ze studentů. Pokoušíme se vytvořit příjemnou a přátelskou atmosféru tak, aby každá lekce byla příjemným společenským setkáním.

      Počet studentů ve skupině: 4-12

Přednášející

Rodilí mluvčí, kteří hovoří česky a domácí lektoři.

Místo konání

Premi Consult, s. r. o.
(učebna 3. patro)
Stodolní 21
702 00 Ostrava

Cena

16 x 45 minut (2h/denně →2h/týdně→8h/měsíčně).
Jazykové kurzy pro seniory jsou cenově zvýhodněné. Standardní cena je pouze 1.250,- Kč. Při objednání kurzu bude navíc odečtena sleva 30% za včasný nákup do 23.12.2015, cena kurzu po slevě činí 875,- Kč.
Uvedená cena bez DPH


    Dárkový certifikát můžete objednat pomocí formuláře níže nebo zakoupit přímo na naší adrese. Můžeme ho také zaslat poštou zdarma a platbu je možno provést převodem z účtu nebo dobírkou. Certifikát Vám zašleme ihned po objednání. Pokud máte dotaz, neváhejte nás kontaktovat na naší adrese.

Volba kurzu:

Název organizace / Fyzická osoba
Jméno a příjmení: *
Jméno a příjmení 2 osoby:
Jméno a příjmení 3 osoby:
Zaškrtněte pokud chcete přihlásit více osob:
Telefon: *
Email: *
Ulice: *
Město: *
PSČ:
IČO:
DIČ:
Plátce DPH:
*